| Koneen tiedot | |
|---|---|
| Valmistaja | Wontonne |
| Kapasiteetti | 1.900 kg |
| Avauma-alue | 520 - 1.750 mm |
| ISO Luokka | 2 |
| Painopiste | 300 |
| Rakennusvuosi | 2025 |
| Kokonaispaino | 307 kg |
| Yleistä | |
|---|---|
| Tekniset tiedot | Specification: Design for carrying, stacking and rotating 2 drums,in one time and without palettes.Therefore the clamp arms are serially vulcanized with rubber. And widely used in oil, petrochemical,food and other industries. |
| sijainti | Beveren-Waas |
| Mitta | |
|---|---|
| Painopisteen muutos | 144 mm |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | Pyynnöstä |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |
