| Kone | |
|---|---|
| Kapasiteetti | 2.000 kg |
| Painopiste | 600 mm |
| Akku | 24V / Hoppecke / ( ) |
| Rakennusvuosi | 2006 |
| Ajotunnit | n/a |
| Sarja nro. | C843X01927D |
| Moottori/Varaaja |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | Pyynnöstä |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |
| Päivävuokra alkaen | Pyynnöstä |
Member since: 2010