| Kone | |
|---|---|
| Moottori | Diesel |
| Kapasiteetti | 6.000 kg |
| Painopiste | 600 mm |
| Rakennusvuosi | 2012 |
| Ajotunnit | 3.549 |
| Sarja nro. | D878 |
| Kokonaispituus | 4.805 mm |
| Kokonaisleveys | 2.100 mm |
| Paino | 8.950 kg |
| Vapaana alkaen (Päivä) | kurzfristig |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | 29.800 EUR |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |
| Liitteet | |
|---|---|
| Sivusiirto |
| Varusteet | |
|---|---|
| 3. hydr.lohko, Työvalot taakse, Työvalot eteen, Lämmityslaite, Ohjaamo |

Member since: 1998