| Kone | |
|---|---|
| Moottori | Sähkö |
| Kapasiteetti | 4.000 kg |
| Rakennusvuosi | - |
| Ajotunnit | 0 |
| Sarja nro. | NIEUW |
| Kokonaispituus | 1.739 mm |
| Kokonaisleveys | 7.500 mm |
| Paino | 295 kg |
| Takuu | 12 months |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | Pyynnöstä |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |
| Päivävuokra alkaen | Pyynnöstä |
Member since: 2019