| Kone | |
|---|---|
| Moottori | Diesel |
| Kapasiteetti | 25.000 kg |
| Rakennusvuosi | 2024 |
| Ajotunnit | n/a |
| Moottori/Varaaja | VOLVO TAD 881VE |
| Kokonaispituus | 8.791 mm |
| Kokonaisleveys | 3.100 mm |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | Pyynnöstä |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |
Member since: 2021