| Kone | |
|---|---|
| Moottori | Sähkö |
| Kapasiteetti | 2.000 kg |
| Painopiste | 600 mm |
| Akku | 24V / 465Ah / 2006 |
| Rakennusvuosi | 2006 |
| Ajotunnit | 535 |
| Moottori/Varaaja | ohne |
| Vapaana alkaen (Päivä) | sofort, nach Absprache |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | 3.750 EUR |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |
| Huom. (Vain loppukäyttäjät) | |
|---|---|
| Preise verstehen sich freibleibend, ab Lager, zzgl. Fracht und MwSt. keine Gewährleistung/Garantie und keine Rücknahme. Besichtigung nach Absprache möglich. Es gelten unsere AGB. | |
| (Viestin käännös): | |
| Hinnat voivat muuttua ilman varastoa, plus rahti ja ALV Ei takuuta/takuuta eikä palautusta. Katsominen mahdollinen sopimuksen mukaan. Ehdot ovat voimassa. |
Member since: 2010