| Kone | |
|---|---|
| Moottori | Diesel |
| Kapasiteetti | 9.000 kg |
| Akku | 74 ah |
| Rakennusvuosi | 2006 |
| Ajotunnit | 5.420 |
| Sarja nro. | G007E02734D |
| Moottori/Varaaja | CUMMINS QSB5.9 |
| Kokonaispituus | 4.200 mm |
| Kokonaisleveys | 2.940 mm |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | Pyynnöstä |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |
Member since: 2021