| Kone | |
|---|---|
| Moottori | Diesel |
| Kapasiteetti | 16.000 kg |
| Rakennusvuosi | 2018 |
| Ajotunnit | 385 |
| Moottori/Varaaja | QSB6.7 |
| Voimansiirto | ZF |
| Kokonaispituus | 5.300 mm |
| Kokonaisleveys | 2.550 mm |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | Pyynnöstä |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |
Member since: 2021