| Kone | |
|---|---|
| Moottori | Diesel |
| Kapasiteetti | 3.000 kg |
| Painopiste | 500 mm |
| Rakennusvuosi | 2024 |
| Ajotunnit | 0 |
| Moottori/Varaaja | Weichai WP3.2 |
| Kokonaispituus | 3.790 mm |
| Kokonaisleveys | 1.265 mm |
| Paino | 4.510 kg |
| Takuu | 24 months |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | Pyynnöstä |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |