| Kone | |
|---|---|
| Moottori | Diesel |
| Kapasiteetti | 1.500 kg |
| Rakennusvuosi | 2020 |
| Ajotunnit | 8 |
| Sarja nro. | B16009X00101 |
| Moottori/Varaaja | Isuzu |
| Kokonaispituus | 2.000 mm |
| Kokonaisleveys | 1.150 mm |
| Paino | 3.440 kg |
| Vapaana alkaen (Päivä) | sofort |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | 15.450 EUR |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |
| Liitteet | |
|---|---|
| Kuormatuki, Sivusiirto |
| Varusteet | |
|---|---|
| 3. hydr.lohko, Työvalot taakse, Työvalot eteen, Turvakaari, Kuormatuki, Liikennesäännöt, Bedienung Merhebel 3fach, Fahren Einpedal |
| Huom. (Vain loppukäyttäjät) | |
|---|---|
| Baoli KBD 15 Ein Produkt der KION GROUP | |
| (Viestin käännös): | |
| Baoli KBD 15 Tuote KION GROUPilta |

Member since: 2009