| Kone | |
|---|---|
| Moottori | Sähkö |
| Kapasiteetti | 1.500 kg |
| Painopiste | 600 mm |
| Akku | 24v 560ah |
| Rakennusvuosi | 2014 |
| Ajotunnit | 1.407 |
| Voimansiirto | Tranistor control |
| Kokonaispituus | 1.450 mm |
| Kokonaisleveys | 870 mm |
| Paino | 1.050 kg |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | 6.021 EUR |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |

Member since: 2010