| Kone | |
|---|---|
| Moottori | Sähkö |
| Kapasiteetti | 1.600 kg |
| Painopiste | 600 mm |
| Akku | Fabriksnyt 24v 620ah m/ aquamatic |
| Rakennusvuosi | 2011 |
| Ajotunnit | n/a |
| Moottori/Varaaja | 3 kW |
| Voimansiirto | Tranistor control |
| Kokonaispituus | 1.100 mm |
| Kokonaisleveys | 1.000 mm |
| Paino | 1.240 kg |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | 7.359 EUR |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |

Member since: 2010