| Kone | |
|---|---|
| Moottori | Sähkö |
| Kapasiteetti | 800 kg |
| Rakennusvuosi | 2023 |
| Ajotunnit | 300 |
| Sarja nro. | 20731 |
| Kokonaispituus | 4.554 mm |
| Kokonaisleveys | 2 mm |
| Paino | 2.100 kg |
| Vapaana alkaen (Päivä) | nach Vereinbarung |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | Pyynnöstä |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |
| Päivävuokra alkaen | Pyynnöstä |
| Huom. (Vain loppukäyttäjät) | |
|---|---|
| L-City Elektrotransporter, N1-Zulassung, 80 km/h, Reichweite 250 km |

Member since: 2003