| Koneen tiedot | |
|---|---|
| Valmistaja | Malik |
| Kapasiteetti | 2.500 kg |
| Avauma-alue | 530 - 2.350 mm |
| ISO Luokka | 3 |
| Painopiste | 0 |
| Rakennusvuosi | 2024 |
| Kokonaispaino | 637 kg |
| Yleistä | |
|---|---|
| sijainti | Koniusza |
| Mitta | |
|---|---|
| Haarukkapituus | 1.200 mm |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | 4.500 EUR |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |
Member since: 2015