| Koneen tiedot | |
|---|---|
| Valmistaja | Malik |
| Kapasiteetti | 800 kg |
| Avauma-alue | 690 - 2.500 mm |
| ISO Luokka | 2 |
| Painopiste | 289 |
| Rakennusvuosi | 2024 |
| Kokonaispaino | 471 kg |
| Yleistä | |
|---|---|
| sijainti | Koniusza |
| Mitta | |
|---|---|
| Haarukkapituus | 1.800 mm |
| Haarukkaleveys | 60 mm |
| Haarukkapaksuus | 600 mm |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | 5.200 EUR |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |
Member since: 2015