| Koneen tiedot | |
|---|---|
| Valmistaja | Kooi |
| Kapasiteetti | 3.500 kg |
| Avauma-alue | 850 - 1.200 mm |
| ISO Luokka | 3 |
| Painopiste | 600 |
| Rakennusvuosi | 2014 |
| Kokonaispaino | 190 kg |
| Yleistä | |
|---|---|
| Toimituspäivä | Raktárról azonnal |
| Tekniset tiedot | hidraulikus teleszkópvilla, SHT Samuk vagy Yale targoncára |
| sijainti | Mór |
| Mitta | |
|---|---|
| Haarukkapituus | 1.200 mm |
| Haarukkaleveys | 161 mm |
| Haarukkapaksuus | 57 mm |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | Pyynnöstä |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |

Member since: 2014