| Koneen tiedot | |
|---|---|
| Valmistaja | Durwen |
| Kapasiteetti | 2.700 kg |
| Avauma-alue | 560 - 1.860 mm |
| ISO Luokka | 3 |
| Painopiste | 0 |
| Rakennusvuosi | 2016 |
| Kokonaispaino | 713 kg |
| Yleistä | |
|---|---|
| Tekniset tiedot | D11636004 Ballenklammer Typ PBK 30-S Tragkraft: 2700 kg/500 mm LSP auf Gabeln Öffnungsbereich: 560-1860 mm IK-IK Arme Körperbreite: 1150 mm Klammerarme: 400 mm Höhe x 35 mm Dicke x 1200 mm Länge Auf der Innenseite der Arme mit jeweil |
| sijainti | Koniusza |
| Mitta | |
|---|---|
| Haarukkapituus | 1.200 mm |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | 4.100 EUR |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |
Member since: 2015