| Koneen tiedot | |
|---|---|
| Valmistaja | Cascade |
| Kapasiteetti | 5.000 kg |
| ISO Luokka | 4 |
| Painopiste | 800 |
| Rakennusvuosi | 2019 |
| Kokonaispaino | 1.576 kg |
| Sarja nro. | VER1136228-1R0 |
| Yleistä | |
|---|---|
| Tekniset tiedot | Mid. Family : Pulp Bale Clamps Part Number : 140G-PBS Capacity at Load Centre : 5000 kg@800 mm Frame Width : 1550 mm Fr |
| sijainti | Koniusza |
| Mitta | |
|---|---|
| Painopiste | 267 mm |
| Painopisteen muutos | 194 mm |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | 5.000 EUR |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |
Member since: 2015