| Koneen tiedot | |
|---|---|
| Valmistaja | Wontonne |
| Kapasiteetti | 1.200 kg |
| Avauma-alue | 410 - 1.300 mm |
| ISO Luokka | 2 |
| Painopiste | 650 |
| Rakennusvuosi | 2025 |
| Kokonaispaino | 426 kg |
| Yleistä | |
|---|---|
| Tekniset tiedot | Features: 1. High safety performance is ensured for its two-way hydraulic rotation within 360°and self-locking at any angle. 2. The ingenious clamp arm design with a smooth surface and small thickness enable it to be operated in a narrow space and redu |
| sijainti | Beveren-Waas |
| Mitta | |
|---|---|
| Painopiste | 650 mm |
| Painopisteen muutos | 144 mm |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | Pyynnöstä |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |
