| Koneen tiedot | |
|---|---|
| Valmistaja | Fiorentini |
| Tyyppi | Päältäajettavat yhdistelmäkoneet |
| Malli | I38UE *Demofahrzeug* |
| Moottori | Sähkö |
| Rakennusvuosi | 2023 |
| Ajotunnit | 15 |
| Keräysleveys | 1.000 mm |
| Suction Width | 1.300 mm |
| Brush Pressure | 150 kg |
| Työleveys | 1.000 mm |
| alueen suorituskykyä | 5.700 m²/h |
| Liuossäiliö | 190 l |
| Palautussäiliö | 180 l |
| Kokonaispituus | 1.970 mm |
| Kokonaisleveys | 850 mm |
| Korkeus | 1.374 mm |
| Paino | 1.270 kg |
| More information | |
|---|---|
| Akku | 36V 375Ah mit Aquamatik |
| Varusteet | Beleuchtung vorne; Pad Halterungen; Bürsten Nylon; Dossierkit Reinigungsmittel; Zentralbürsteneinheit mit Grobschmutzbehälter; Wasser-Schnellfüllsystem; Schmutzwassertank 180l; Frischwassertank 190l |
| sijainti | Marthalen |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | Pyynnöstä |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |

Member since: 2022