| Koneen tiedot | |
|---|---|
| Valmistaja | RCM |
| Tyyppi | Märkäpesuri |
| Malli | METRO 1103 |
| Sarja nro. | 179456 |
| Moottori | Sähkö |
| Rakennusvuosi | 2009 |
| Ajotunnit | 3.736 |
| Kokonaispituus | 2.000 mm |
| Kokonaisleveys | 1.060 mm |
| Korkeus | 1.900 mm |
| Paino | 1.000 kg |
| More information | |
|---|---|
| Akku | USATA 36V |
| sijainti | Montebello Vicentino (VI) |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | Pyynnöstä |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |
Member since: 2004