| Kone | |
|---|---|
| Moottori | Diesel |
| Kapasiteetti | 4.000 kg |
| Painopiste | 600 mm |
| Rakennusvuosi | 2004 |
| Ajotunnit | 6.650 |
| Sarja nro. | 43764 |
| Moottori/Varaaja | Diesel |
| Voimansiirto | Hydrostat |
| Paino | 6.600 kg |
| Vapaana alkaen (Päivä) | kurzfristig |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | 14.900 EUR |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |
| Huom. (Vain loppukäyttäjät) | |
|---|---|
| derzeit in Aufbereitung - nähere Angaben auf Anfrage Kabine, 3 Arbeitsscheinwerfer, Joystick Zustand Gerät KAT 3: Gerät bedingt fahrbereit Wesentliche Fahrzeugkomponenten sind nicht voll funktionstüchtig Kleinere bis mittlere Schäden | |
| (Viestin käännös): | |
| parhaillaan valmisteilla - lisätietoja pyydettäessä Ohjaamo, 3 työvaloa, ohjaussauva Laitteen kunto CAT 3: Laite ehdollisesti ajovalmis Ajoneuvon olennaiset osat eivät ole täysin toimivia Pieni tai keskikokoinen vaurio |

Member since: 2013