| Kone | |
|---|---|
| Moottori | Diesel |
| Kapasiteetti | 45.000 kg |
| Rakennusvuosi | 2019 |
| Ajotunnit | 18.857 |
| Sarja nro. | 179622 |
| Moottori/Varaaja | VOLVO TAD 1170VE |
| Voimansiirto | DANA |
| Kokonaispituus | 7.500 mm |
| Kokonaisleveys | 3.550 mm |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | Pyynnöstä |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |
Member since: 2021