| Koneen tiedot | |
|---|---|
| Valmistaja | JLG |
| Tyyppi | Henkilönostimet |
| Malli | Toucan 10E-L |
| Rakennusvuosi | 2025 |
| Työskentelykorkeus | 10.100 mm |
| Ajotunnit | 0 |
| Trukki kiinnitys | |
|---|---|
| Moottori | Sähkö |
| Akku | AGM 24V DC |
| More information | |
| sijainti | Hagelstadt |
| Mitta | |
|---|---|
| Vaakasuora kantama | 3.380 mm |
| Kapasiteetti | 200 kg |
| Kokonaispaino | 2.600 kg |
| Kokonaispituus | 2.820 mm |
| Kokonaisleveys | 990 mm |
| Korkeus | 1.990 mm |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | 27.938 EUR |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |
Member since: 2003