| Koneen tiedot | |
|---|---|
| Valmistaja | JLG |
| Tyyppi | Henkilönostimet |
| Malli | TOUCAN 12E PLUS |
| Rakennusvuosi | 2025 |
| Työskentelykorkeus | 12.650 mm |
| Ajotunnit | 0 |
| Trukki kiinnitys | |
|---|---|
| Moottori | Sähkö |
| Akku | 48 V – 260 Ah |
| More information | |
| sijainti | Hagelstadt |
| Mitta | |
|---|---|
| Vaakasuora kantama | 6.200 mm |
| Kapasiteetti | 200 kg |
| Kokonaispaino | 4.900 kg |
| Kokonaispituus | 3.650 mm |
| Kokonaisleveys | 1.200 mm |
| Korkeus | 1.990 mm |
| hinnat | |
|---|---|
| Hinta alv 0% | 50.760 EUR |
| Myynti- ja palveluyrityksen hinta | Kirjaudu sisään saadaksesi pääsyn |
Member since: 2003