| Machine | |
|---|---|
| Capacity | 60,000 kg |
| Year | - |
| Running hours | n/a |
| Length | 6,000 mm |
| Width | 2,500 mm |
| Weight | 5,200 kg |
| Prices | |
|---|---|
| Price excl. VAT | on request |
| Dealer price | Login to get access |
| Daily rental price from | on request |
| Extra comments | |
|---|---|
| Allradlenkung / 4 Pendelachsen, Ladehöhe: ca. 1000 mm, Einhängehöhe Deichsel: 550 – 750 mm
Miete oder Verkauf EU-weit. |
Member since: 2013