| Machine | |
|---|---|
| Capacity | 16,000 kg |
| Year | - |
| Running hours | n/a |
| Length | 6,000 mm |
| Width | 2,400 mm |
| Weight | 2,000 kg |
| Available from (date) | sofort |
| Prices | |
|---|---|
| Price excl. VAT | on request |
| Dealer price | Login to get access |
| Daily rental price from | 33 GBP /day |
| Extra comments | |
|---|---|
| Lenkung: 4-Rad-Achsschenkellenkung
Ladehöhe: ca. 670 mm Einhängehöhe Deichsel: ca. 320 mm Miete oder Verkauf EU-weit. |
Member since: 2013