| Machine Data | |
|---|---|
| Make | Linde |
| Model | unbekannt |
| Mast type | Standard |
| Capacity | 3,000 kg |
| Lifting Height | 3,050 mm |
| Free lift | 0 mm |
| General info | |
|---|---|
| Location | Attenhofen |
| Prices | |
|---|---|
| Price excl. VAT | 1,564 GBP |
| Dealer price | Login to get access |
| Extra comments | |
|---|---|
| ! REDUZIERT ! Alter Preis: 2000 EUR | |
| (Message Translation): | |
| ! Reduced! Old price: 2000 EUR |

Member since: 2012