| Machine | |
|---|---|
| Engine type | LP Gas |
| Capacity | 3,000 kg |
| Load Centre | 600 mm |
| Year | 2014 |
| Running hours | 862 |
| Serial N° | 23551 |
| Engine/Charger | GM 3Ltr LPG Engine |
| Transmission | HYDROSTATIC |
| Width | 2,140 mm |
| Weight | 6,400 kg |
| Prices | |
|---|---|
| Price excl. VAT | on request |
| Dealer price | Login to get access |

Member since: 2023