| Machine | |
|---|---|
| Engine type | Diesel |
| Capacity | 3,000 kg |
| Year | 2025 |
| Running hours | 0 |
| Serial N° | MC30-4 |
| Engine/Charger | Kubota D1803 CRT E5B |
| Length | 3,085 mm |
| Width | 1,450 mm |
| Weight | 4,500 kg |
| Available from (date) | im Vorlauf |
| Prices | |
|---|---|
| Price excl. VAT | on request |
| Dealer price | Login to get access |
| Extra comments | |
|---|---|
| 12 Monate Werksgarantie / Max. 2000 Betriebsstunden | |
| (Message Translation): | |
| 12 months factory guarantee / max. 2000 operating hours |
Member since: 2015