| Machine Data | |
|---|---|
| Make | Dulevo |
| Type | Ride On Sweeper |
| Model | 90 EH |
| Engine type | Electric |
| Year | 2011 |
| Running hours | 483 |
| Sweeping width | 900 mm |
| Working width | 1,200 mm |
| Hopper capacity | 350 l |
| Length | 2,030 mm |
| Width | 1,390 mm |
| Height | 1,455 mm |
| Weight | 1,320 kg |
| More information | |
|---|---|
| Location | Pettendorf |
| Prices | |
|---|---|
| Price excl. VAT | 7,713 GBP |
| Dealer price | Login to get access |
| Extra comments | |
|---|---|
| UVV bei Auslieferung NEU.
Alle Preise netto. Alle Angaben ohne Gewähr. | |
| (Message Translation): | |
| UVV new when delivered.
All prices net. All statements without guarantee. |
Member since: 2007