| Machine Data | |
|---|---|
| Make | Auramo |
| Capacity | 5,500 kg |
| Opening Range | 0 - 600 mm |
| ISO Class | 4 |
| Load Centre | 200 |
| Year | 2010 |
| Overall Weight | 1,100 kg |
| General info | |
|---|---|
| Location | Hückeswagen |
| Dimensions | |
|---|---|
| Centre of Gravity | 200 mm |
| Lost Load Centre | 400 mm |
| Prices | |
|---|---|
| Price excl. VAT | 3,305 GBP |
| Dealer price | Login to get access |
| Extra comments | |
|---|---|
| Stapler Seite FEM4
Anbaugeräte FEM4 mit 2x Zusatz Hydraulik-Anlage | |
| (Message Translation): | |
| Stacker side FEM4
Attachments FEM4 with 2x addition hydraulic system |
Member since: 2014