| Machine Data | |
|---|---|
| Make | Nilfisk |
| Type | Industrial Steam Cleaner |
| Model | MH7P-180/1260FA |
| Engine type | Electric |
| Year | 2024 |
| Running hours | 5 |
| Length | 1,188 mm |
| Width | 700 mm |
| Height | 1,045 mm |
| Weight | 195 kg |
| More information | |
|---|---|
| Location | Esbjerg |
| Prices | |
|---|---|
| Price excl. VAT | 4,166 GBP |
| Dealer price | Login to get access |
| Extra comments | |
|---|---|
| som ny | |
| (Message Translation): | |
| I'm ny |
Member since: 2024