| Machine | |
|---|---|
| Engine type | LP Gas |
| Capacity | 8,000 kg |
| Load Centre | 600 mm |
| Year | 2018 |
| Running hours | 21 |
| Length | 3,358 mm |
| Width | 2,260 mm |
| Prices | |
|---|---|
| Price excl. VAT | on request |
| Dealer price | Login to get access |
| Extra equipment | |
|---|---|
| 3rd valve, 4th valve, Heater, Road Traffic Regulation, Full cabin, Air Con, Oliekoeler |

Member since: 2015