| Machine | |
|---|---|
| Engine type | Diesel |
| Capacity | 3,500 kg |
| Load Centre | 500 mm |
| Year | 2019 |
| Running hours | 33 |
| Engine/Charger | Yanmar 4TNV94L |
| Transmission | Hydrodynamisch |
| Length | 2,850 mm |
| Width | 1,220 mm |
| Weight | 5,225 kg |
| Available from (date) | sofort |
| Prices | |
|---|---|
| Price excl. VAT | 21,711 GBP |
| Dealer price | Login to get access |
| Daily rental price from | on request |
| Attachments | |
|---|---|
| Sideshift, integrierter Seitenschieber |
| Extra equipment | |
|---|---|
| 3rd valve, 4th valve, Spotlight front, Heater, Full cabin, Full free lift, LOLER / CE Certificate, Rear view mirror, Beacon light, Wipers, LED, Seat |
| Extra comments | |
|---|---|
| Vollkabine mit Heizung, Arbeitsscheinwerfer vorn, 3. + 4. Ventil bis Gabelträger, Rundumleuchte, Handhebel | |
| (Message Translation): | |
| Full cabin with heating, working headlights in front, 3. + 4. Valve to fork carrier, all -round light, hand lever |

Member since: 2003