Cizek & Ptasek, s r.o.
Forhandler

Cizek & Ptasek, s r.o.

Medlem siden: 2007

Ostravska 393 | 739 25 Sviadnov CZ | Tjekkiet | www.dvaptaci.cz

platinum

Servicepartner af

Desta, Balkancar, Caterpillar, Manitou, Toyota, Yale, Armanni, Transporta, Fiat, Steinbock Boss

Virksomhedsoplysninger

prodej-servis-pronájem-náhradni díly-příd. zařízeni-školení řidičů -technické prohlídky

Firma Čížek & Ptašek byla založena v roce 1989 s hlavní náplní servisní a opravárenské činnosti manipulační a dopravní techniky, včetně prodeje manipulační a dopravní techniky a náhradních dílů.

Postupně se podařilo obsadit výrazný prostor regionálního trhu a rozšířit opravárenskou činnost i na další sortiment služeb jako: výuka a školení řidičů motorových vozíků, výroba a dodávky přídavných zařízení, technické prohlídky vysokozdvižných vozíků, přestavby vozíků na propan butan, dodávky trakčních baterii a přídavných zařízení apod.
Výsledkem tohoto rozvoje činnosti a služeb jsme byli jako první v ČR oceněni značkou kvality CZECH MADE v roce 1996, která byla udělena Sdružením pro Cenu České republiky za jakost.

Vestavba servisních aut- navštivte náš e-shop

http://www.dvaptaci.cz/catalog/vestavby-vozidel-sim/45


News

News

Každý den převážíte nářadí, náhradní díly, drahé měřící přístroje a mnoho dalších prvků nezbytných k vaší práci. Po příjezdu na místo ztrácíte spoustu cenných minut při hledání potřebného vybavení, které se během transportu v autě nekontrolovaně přemisťuje a tvoří nebezpečný nepořádek. Víme, že tomu tak je, a proto, abychom vyšli vstříc vašim očekáváním, nabízíme systém SIM, který je produkován od 90. let. Jedná se o modulový systém vybavení servisních aut, díky kterému jsou nářadí i materiály během transportu náležitě chráněny. Dalšími přínosy, na který se dnes nesmí zapomínat, je profesionální vizáž firmy v očích vašich klientů a zejména bezpečnost vašich řidičů a mechaniků.

Nye maskiner

Nye maskiner

Vysokozdvižné vozíky inovované G-serie se vyznačují moderním vzhledem, velmi kvalitním technickým zpracováním a dlouhou životností. Vysokozdvižné vozíky G-serie dodáváme v provedení o nosnostech 1000kg, 1500kg, 1800kg, 2000kg, 2500kg, 3000 kg a 3500kg. Rovněž k těmto vysokozdvižným vozíkům nabízíme rozsáhlou výbavu příslušenství jako je vestavěná vytápěná kabina, boční posuv, prodloužené vidle, superelastické pneumatiky, 5 hydraulická sekce a další... Vozíky jsou standardně osazeny silničním osvětlením. Stabilní zdvihací stožáry dodáváme pro výšky zdvihu 3000mm, 3300mm, 3500m, 4000mm, 4500mm, 5000mm, 5500mm, 6000mm. Vysokozdvižné vozíky G-serie jsou osazeny kvalitními agregáty KUBOTA(diesel), NISSAN(benzín-LPG), popřípadě dle přání motory DANLIAN.

leje og leasing

leje og leasing

Nabízíme našim zákazníkům vysokozdvižné vozíky určené jak do vnitřních prostor i do terénu.
Zdroje pohonu jsou akumulátory či plynový nebo dieselový motor. Stroje nabízíme v širokém rozsahu nosnosti a výšek zdvihu.

Vysokozdvižné vozíky jsou důležitým pomocníkem ve skladech i výrobních halách. Společnost Čížek & Ptašek, s.r.o. Vám nabízí nové i použité vysokozdvižné vozíky k okamžitému pronájmu.

Stroje určené k pronájmu Vám přistavíme na místo určení v co nejrychlejším čase a za výhodných finančních podmínek včetně plného servisu. Nejste si zcela jisti jaký vozík budete potřebovat? Kontaktujte nás nebo zašlete nezávaznou poptávku. Poskytneme bezplatnou odbornou pomoc při výběru techniky. Máme k dispozici stroje od ručního paleťáku až po vozík nosnosti 7000 kg!

Service

Service

Servis a opravy

Každý I moderní a nový stroj vyžaduje provádění pravidelné údržby. Nabízíme Vám možnost využití našeho servisního střediska vysokozdvižných vozíků a dopravních zařízení.

Máme bohaté zkušenosti s touto činností a jako stálý dodavatel zajišťujeme kompletní servis, opravy včetně obnovy strojního parku u významných firem v regionu. K dispozici jsou dostatečně vybavená servisní vozidla a skladové zásoby náhradních dílů a materiálu potřebných k provádění výše uvedené činnosti.

Salgsområde

Města, regiony,... zadejte prosím odděleně pomocí čárky.Klíčová slova jsou pro vás důležité, aby jste byl rychle vyhledán na Google.

Billeder

Jobs : 0


Gaffeltruck: 0 Apperater


Påbygningsaggregat: 0 Apperater


Arbejdsplatform: 0 Apperater


Rengøringsteknik: 0 Apperater


Batterier: 0 Apperater


Opladere: 0 Apperater


Master: Apperater


Reservedel: Apperater