| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Stolzenberg |
| Typ konstrukce | Zametací sací stroj |
| Typ | CS650 |
| Druh pohonu | Elektro |
| Rok výroby | 2023 |
| Počet hodin provozu | 0 |
| Šíře zametání | 650 mm |
| Délka | 700 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Hmotnost | 29 kg |
| Další informace | |
|---|---|
| Baterie | 24V / 24Ah / (80 - 100%) / 2023 |
| Lokalita | Melle |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 27.932 CZK |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| Praktische Kehrleistung: 1.365 m²/h Schmutzsammelbehälter: 50 Liter Laufzeit: bis zu 1 Stunde * elektrische Kehrmaschine * 24 V Akkuantrieb * Auch für unebene Oberflächen * Besonders Servicefreundlich * LED Anpressdruckanzeige * Überwurf- oder Freikehrmodus * Tiefentladeschutz Einsatzbereich: Gehwege, Parkplatze, Rastplätze, öffentliche Plätze | |
| (Machine Translation): | |
| Praktický výkon zametání: 1 365 m²/h Nádoba na sběr nečistot: 50 litrů Doba chodu: až 1 hodina * Elektrický zametací stroj * Pohon na baterie 24 V * Také na nerovné povrchy * Obzvláště snadná údržba * LED ukazatel přítlaku * Přehazovací nebo zdarma -zametací režim * Ochrana proti hlubokému výtlaku Oblasti použití: chodníky, parkovací místa, odpočívadla, veřejná místa |

Členem od: 2002