| Machine | |
|---|---|
| Druh pohonu | Diesel |
| Nosnost | 3.500 kg |
| Rok výroby | 2015 |
| Počet hodin provozu | 7.414 |
| Motor/Nabíječka | VW |
| Převodovka | Hydrostat |
| Délka | 2.750 mm |
| Šířka | 1.300 mm |
| Hmotnost | 4.824 kg |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 291.599 CZK |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Přídavná zařízení | |
|---|---|
| verschiedene Anbaugeräte verfügbar |
| Speciální vybavení | |
|---|---|
| 3. ventil, 4. ventil, Pracovní světla vzadu, Pracovní světla vpředu, Topení, Plná kabina, Joystick, Wipers, Heated seat, LED, Luftsitz, Steuerung wie Linde |
Členem od: 2023