| Machine | |
|---|---|
| Druh pohonu | Diesel |
| Nosnost | 50.000 kg |
| Rok výroby | 2010 |
| Počet hodin provozu | 124 |
| Délka | 5.800 mm |
| Šířka | 2.550 mm |
| Hmotnost | 72.000 kg |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 2.071.024 CZK |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Denní cena pronájmu od | na vyžádání |
| Přídavná zařízení | |
|---|---|
| Boční posuvy, Pozicionéry vidlic |
| Speciální vybavení | |
|---|---|
| 3. ventil, 4. ventil, Topení, Plná kabina |

Členem od: 2017