| Machine | |
|---|---|
| Druh pohonu | Elektro |
| Nosnost | 2.000 kg |
| Těžiště | 500 mm |
| Baterie | 48V |
| Rok výroby | 2023 |
| Počet hodin provozu | 13 |
| Číslo podvozku | B16089L00963 |
| Motor/Nabíječka | Ladegerät: 48V |
| Délka | 2.150 mm |
| Šířka | 1.200 mm |
| Hmotnost | 4.380 kg |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 631.053 CZK |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Denní cena pronájmu od | 2.655 CZK /Den |
| Přídavná zařízení | |
|---|---|
| Boční posuvy |
| Speciální vybavení | |
|---|---|
| 3. ventil, 4. ventil, Pracovní světla vzadu, Pracovní světla vpředu, Topení, Plná kabina, 3-kolový |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| Der Preis versteht sich ab Werk AT-2453 Sommerein und basiert auf unseren AGB veröffentlicht unter www.zeiss-forkliftcenter.at. Irrtümer, Änderungen und Angabenfehler vorbehalten. Gebrauchtmaschinen ohne Garantie und Gewährleistung. Hierbei handelt es sich um ein unverbindliches Angebot. | |
| (Machine Translation): | |
| Cena je ze závodu AT-2453 Sommerein a vychází z našich všeobecných obchodních podmínek zveřejněných na www.zeiss-forkliftcenter.at. Chyby, změny a informační chyby vyhrazeny. Použité stroje bez záruky a záruky. Jedná se o nezávaznou nabídku. |

Členem od: 2001