| Machine | |
|---|---|
| Druh pohonu | Elektro |
| Nosnost | 1.200 kg |
| Baterie | 80V 465Ah |
| Rok výroby | 2017 |
| Počet hodin provozu | 4.388 |
| Číslo podvozku | B5870 |
| Převodovka | Electrónica |
| Délka | 3.190 mm |
| Šířka | 1.750 mm |
| Hmotnost | 6.200 kg |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | na vyžádání |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
Členem od: 2010