| Machine | |
|---|---|
| Druh pohonu | Diesel |
| Nosnost | 1.200 kg |
| Rok výroby | 2023 |
| Počet hodin provozu | 1 |
| Číslo podvozku | 1200727 |
| Motor/Nabíječka | Kubota |
| Převodovka | Linde |
| Délka | 4.000 mm |
| Šířka | 1.400 mm |
| Hmotnost | 3.500 kg |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | na vyžádání |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Denní cena pronájmu od | 2.264 CZK /Den |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| Der Preis versteht sich ab Werk AT-2453 Sommerein und basiert auf unseren AGB veröffentlicht unter www.zeiss-forkliftcenter.at. Irrtümer, Änderungen und Angabenfehler vorbehalten. Gebrauchtmaschinen ohne Garantie und Gewährleistung. Hierbei handelt es sich um ein unverbindliches Angebot. | |
| (Machine Translation): | |
| Cena je ze závodu AT-2453 Sommerein a vychází z našich všeobecných obchodních podmínek zveřejněných na www.zeiss-forkliftcenter.at. Chyby, změny a informační chyby vyhrazeny. Použité stroje bez záruky a záruky. Jedná se o nezávaznou nabídku. |

Členem od: 2001