| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | JLG |
| Typ konstrukce | Teleskopická plošina |
| Typ | M 600 JP |
| Rok výroby | 2016 |
| Pracovní výška | 20.300 mm |
| Počet hodin provozu | n/a |
| Vozík s nakládacím zařízením | |
|---|---|
| Druh pohonu | Hybrid |
| Další informace | |
| Speciální vybavení | Batterieentladeanzeige, Betriebsstundenzähler, 230 V Anschluss, Kranösen, Werkzeugablage im Korb, Pendelachse, Bereifung ausgeschäumt / nicht kreidend |
| Lokalita | Hohentengen |
| Rozměry | |
|---|---|
| Boční dosah | 14.190 mm |
| Nosnost | 230 kg |
| Vlastní hmotnost | 7.916 kg |
| Délka | 10.150 mm |
| Šířka | 2.420 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | na vyžádání |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |

Členem od: 2001