| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Hako |
| Typ konstrukce | Ride on Scrubber Dryer |
| Typ | Hakomatic B910 |
| Druh pohonu | Elektro |
| Rok výroby | 2008 |
| Počet hodin provozu | 483 |
| Šíře zametání | 850 mm |
| Suction Width | 1.100 mm |
| Délka | 2.370 mm |
| Šířka | 1.100 mm |
| Výška | 1.370 mm |
| Hmotnost | 1.070 kg |
| Další informace | |
|---|---|
| Baterie | 320ah |
| Lokalita | Deurne |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 97.268 CZK |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| inclusief lader | |
| (Machine Translation): | |
| včetně nabíječky |
Členem od: 2021