| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Hako |
| Typ konstrukce | Ride on Scrubber Dryer |
| Typ | B750R |
| Druh pohonu | Elektro |
| Rok výroby | 2005 |
| Počet hodin provozu | 355 |
| Šíře zametání | 800 mm |
| Suction Width | 960 mm |
| Brush Pressure | 49 kg |
| Working width | 960 mm |
| Nádrž na roztok | 112 l |
| Záchytná nádrž | 116 l |
| Kapacita zásobníku | 116 l |
| Délka | 1.660 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 1.440 mm |
| Hmotnost | 720 kg |
| Další informace | |
|---|---|
| Speciální vybavení | Intregiertes Ladegerät |
| Lokalita | Weilerswist |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 60.668 CZK |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| ohne Garantie und ohne Gewährleistung; Vorkasse durch Überweisung | |
| (Machine Translation): | |
| bez záruky a bez záruky; Předem platba bankovním převodem |

Členem od: 2013