| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Manitou |
| Typ konstrukce | Pracovní plošina s nůžkovým zdvihem |
| Typ | 120 SE |
| Rok výroby | 2016 |
| Pracovní výška | 11.750 mm |
| Počet hodin provozu | 170 |
| Vozík s nakládacím zařízením | |
|---|---|
| Druh pohonu | Elektro |
| Baterie | 2015 |
| Další informace | |
| Lokalita | Hameln |
| Rozměry | |
|---|---|
| Nosnost | 318 kg |
| Vlastní hmotnost | 2.781 kg |
| Délka | 2.410 mm |
| Šířka | 1.170 mm |
| Výška | 2.390 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 321.050 CZK |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
Členem od: 2001