| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Manitou |
| Typ konstrukce | Pracovní plošina s nůžkovým zdvihem |
| Typ | 120 SE |
| Rok výroby | 2017 |
| Pracovní výška | 11.750 mm |
| Počet hodin provozu | n/a |
| Vozík s nakládacím zařízením | |
|---|---|
| Druh pohonu | Elektro |
| Baterie | 24V / 225Ah |
| Další informace | |
| Speciální vybavení | Plattformhöhe: 9.750 mm, Plattformabmessungen: 3.180 x 1.150 mm, Batterieentladeanzeige, Betriebsstundenzähler, Kranösen, Proportionalsteuerung, Fahren bei max. Aushub möglich, Blitzleuchte, Manuelle Notabsenkung, Integrierte Diagnosehilfe, Überrollschutz |
| Lokalita | Hohentengen |
| Rozměry | |
|---|---|
| Zatížení koše | 318 kg |
| Nosnost | 318 kg |
| Vlastní hmotnost | 2.781 kg |
| Délka | 2.440 mm |
| Šířka | 1.170 mm |
| Výška | 2.390 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | na vyžádání |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |

Členem od: 2001