| Machine | |
|---|---|
| Druh pohonu | Elektro |
| Nosnost | 1.400 kg |
| Baterie | 24V / GEL |
| Rok výroby | 2014 |
| Počet hodin provozu | 62 |
| Číslo podvozku | F20164E01000 |
| Motor/Nabíječka | Ladegerät: Integriert |
| Délka | 1.600 mm |
| Šířka | 720 mm |
| Hmotnost | 290 kg |
| K dispozici od | sofort |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 53.442 CZK |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| funktionstüchtiges Gerät, preis für Istzustand, Video auf Anfrage, Wir haben weitere Flurfördergeräte vor Ort. Alle Angebote finden Sie auf unsere Homepage - www.kriegel-gmbh.de | |
| (Machine Translation): | |
| funkční zařízení, cena za aktuální stav, video na vyžádání, na místě máme další průmyslové vozíky. Všechny nabídky naleznete na naší domovské stránce - www.kriegel-gmbh.de |

Členem od: 2009