| Machine | |
|---|---|
| Druh pohonu | Elektro |
| Nosnost | 2.000 kg |
| Těžiště | 600 mm |
| Baterie | 24V250Ah |
| Rok výroby | 2007 |
| Počet hodin provozu | 2.439 |
| Číslo podvozku | 8JL00530 |
| Převodovka | elettrica |
| Délka | 1.852 mm |
| Šířka | 720 mm |
| Hmotnost | 660 kg |
| K dispozici od | 01-04-16 |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | na vyžádání |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |

Členem od: 2010