| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | DINO Lift |
| Typ konstrukce | Přívěsná plošina |
| Typ | 160XTII |
| Číslo podvozku | YGCD160XTL0017733 |
| Rok výroby | 2020 |
| Pracovní výška | 16.000 mm |
| Počet hodin provozu | 310 |
| Vozík s nakládacím zařízením | |
|---|---|
| Druh pohonu | Elektro |
| Další informace | |
| Speciální vybavení | Luftgekühlter Hatz- Dieselmotor Typ 1B20 mit HD-Pumpe 2 cm³ mit elektronischer Drehzahlregulierung Fernbedienung für Fahrantrieb mit Spiralkabel und Staubox fest montiert |
| Lokalita | Karlsfeld bei München |
| Rozměry | |
|---|---|
| Boční dosah | 9.100 mm |
| Zatížení koše | 215 kg |
| Nosnost | 215 kg |
| Vlastní hmotnost | 1.990 kg |
| Délka | 6.150 mm |
| Šířka | 1.800 mm |
| Výška | 2.300 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 1.288.908 CZK |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| Die Arbeitsbühne hatte 310 Betriebsstunden am 10.03.2026. | |
| (Machine Translation): | |
| Pracovní plošina měla 10. března 2026 310 provozních hodin. |

Členem od: 2003